Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi

od Zo sveta

Caitlin Johnstoneová píše o amerických elitách.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že ak by republikánsky prezident podporoval genocídu, bolo by to zlo a neodpustiteľná hrôza, zatiaľ čo keď demokratický prezident podporuje genocídu, je to malý prešľap, o ktorom by si mal radšej držať ústa, ak nechceš, aby vyhral Trump.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni chcú naďalej ničiť Gazu, pretože milujú zabíjanie moslimov, zatiaľ čo demokrati chcú naďalej ničiť Gazu, pretože niečo niečo to je všetko chyba Netanjahua, tak, poďme sa radšej vrátiť k rozhovoru o Trumpovi.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni argumentujú na podporu vojen, militarizmu, kapitalizmu a útlaku s použitím pravicového slovníka, zatiaľ čo demokrati argumentujú na podporu vojen, militarizmu, kapitalizmu a útlaku s použitím progresívneho slovníka.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni robia zverstvá zo zlých dôvodov, zatiaľ čo demokrati robia zverstvá z ušľachtilých humanitárnych dôvodov.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni podporujú všetky záujmy amerického impéria, pretože Amerika je silná a božská a mala by vládnuť svetu, zatiaľ čo demokrati podporujú všetky záujmy amerického impéria, pretože Amerika je liberálna a rovnoprávna a obhajuje medzinárodný poriadok založený na pravidlách.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni chcú začať svetovú vojnu s Čínou, zatiaľ čo demokrati sú silne za to, aby začali svetovú vojnu s Ruskom.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni tlieskali invázii do Iraku výlučne preto, že ju viedol George W. Bush, zatiaľ čo demokrati kritizovali inváziu do Iraku výlučne preto, že ju viedol George W. Bush.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že ľudia, ktorí masakrujú civilistov na globálnom juhu pod republikánskymi vládami, sú rasistickí homofóbni mizogýnni bigóti, zatiaľ čo ľudia, ktorí masakrujú civilistov na globálnom juhu pod demokratickými vládami, sú inkluzívni feministickí LGBTQ spojenci.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že republikáni sú vedení dementnými  monštrami z močiara, ktorí nedokážu dať dokopy súvislú vetu a desaťročia sú v úrade, kde podporujú ekocídu, imperializmus, vykorisťovanie a oligarchiu, zatiaľ čo demokrati — no, vlastne to platí pre oboch.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že demokrati majú zlý pocit, keď republikáni dohliadajú na imperiálne krviprelievanie, a dobrý pocit, keď to robia demokrati.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že keď republikáni robia príšerné veci potrebné na udržanie globálneho impéria, sú to väčšie zlo, zatiaľ čo keď demokrati robia príšerné veci potrebné na udržanie globálneho impéria, sú to menšie zlo.

Rozdiel medzi republikánmi a demokratmi je, že keď je prezidentom republikán, je čas kričať a protestovať proti všetkým zlým veciam, ktoré robí, zatiaľ čo keď je prezidentom demokrat, je čas ísť na obed.

 

Celý článok si môžete pozrieť na https://caitlinjohnstone.com.au/2024/02/24/the-difference-between-republicans-and-democrats/

Stále nás môžete sledovať i na Telegrame: t.me/polemag

 

Podporte nás.

Pridajte sa prosím k naším podporovateľom, aby sme vám mohli prinášať viac kvalitnej žurnalistiky. Ďakujeme!